Są takie zespoły, które siedząc w swojej bańce nawet nie próbują z niej wyjść i tłuką ciągle to samo.
Powiedziałbym, że jest takich większość, a już na pewno w #deathmetal .
Czy to źle? W większości wypadków pewnie średnio, ale są tez takie bandy, które siedząc we własnej bańce wymasterowały swój skill pod sufit przez co same sobie są wzorem i właściwie nie ma mają punktu odniesienia czy porównania z czymkolwiek innym.
Tak jak Ulcerate, które kiedyś było "nudnym klonem" Gorguts, a teraz na każdym następnym albumie gra to samo tylko lepiej.
Przy czym to "lepiej" to już od dawna jest poziom nieosiągalny dla nikogo, tak technicznie jak i kompozycyjnie.
Wykonawca: Ulcerate
Utwór: Undying as an Apparition
Album: Cutting the Throat of God
Data wydania: 2024
#kacikmelomana #muzyka #metal