Felonious_Gru★Liderw Wybierz Społeczność2025-05-25T18:41:49+02:0078Przetestuję za tydzień #majsterkowanie7822Udostępnij
Byk★2025-05-25T19:33:00+02:009@vredo Znam takiego jednego, nie widzi na jedno oko, bo mu odłamek wleciał i dalej używa diaksa bez okularów ochronnych...
vredo2025-05-25T19:37:57+02:005@Byk Ksywa pojeb czy pirat? Ja robiłem kiedyś przy nieobudowanych frezarkach ale jaki bym nie był najebany to zawsze zabezpieczam: oczy i sisor. Ręce niby są dwie
Rmbajlo2025-05-26T06:34:19+02:002@Byk ja kiedys wiercilem otwort w osłonie metalowej w maszynie.Kawalek metalu odskoczył, trafił nieco poniżej dolnej powieki. Od tamtej pory zawsze okulary ochronne.
konto_na_wykop_pl2025-05-25T22:57:21+02:001@Dzielny czyli trzeba pomyśleć nad mechanizmem podającym żyłkę
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2025-05-25T19:20:12+02:001@Felonious_Gru wiadomo, 3 - spoko, 5 to więcej niż 3 więc zdecydowanie lepiej
owczareknietrzymryjski★2025-05-25T19:30:54+02:0010@Felonious_Gru omg jakie to jest bez sensu, to ma tyle wad, lepiej dać bezprzewodową szlifierkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mannoroth2025-05-25T19:36:10+02:009@Felonious_Gru co ty, dawaj stalowe linki zamiast żyłek, nie bądź cienias!