Chciał się wtopić w tło, czy też wkręcić. Niepotrzebnie pogorszył stan nawigacji, te 2kPLN w tą czy drugą nie robi różnicy jeśli kradnie się rower za około 25k.
@Krecik_cygan ja nie widziałem, ale wierzę. Jak mnie i kumpla za młodu goniły dresy, to nie był w stanie mi uciec, mimo że był na rowerze, a ja biegłem.
@Z_buta_za_horyzont jak taki rowerek SPECIALIZED przecież sam jedzie, to o co halo? U nas na Zdolnym Śląsku to nie robi wrażenia Co innego, jakby spierdalal A4 w strone Jedrzychowic i jeszcze dostał mandat za prędkość na odcinkowym pod Kostomlotami
@jakub-krol a Kostomłott nie są przypadkiem na Podlasiu? W nich znajduje się jedyny stojący jeszcze w Polsce kościół unicki (unici to była mutacja chrześcijaństwa, która próbowała połączyć katolicyzm i protestantyzm po schizmie)
@Pantokrator jest parę fajnych, jak Pasikurowice, Włosień (etymologia oczywista) czy Wądroże Wielkie (co poeta miał na myśli??). Większość tych nazw powstała już po wojnie, więc faktycznie jest mniej takich, które na przestrzeni wieków okazały sie dzisiaj zabawnie brzmiące.
Zawsze uważałem, że jest cała masa ludzi lepszych od tych wszystkich sportowców, ale im się zwyczajnie nie chce brać udziały w zawodach, bo nie muszą nic udowadniać
@Z_buta_za_horyzont "wyprzedzając peleton znajdował się w czołówce wyścigu. Sprawca usłyszał zarzuty, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5."
Ja słyszałem że się przepisy zmieniły odnośnie nielegalnych ścigantów ale nie że aż tak