Komentarze (19)

maximilianan

@lechaim k⁎⁎wa 30 latek, ktoś by pomyślał, że już może rozwinął mózg.

No i 17 latek, ktoś by pomyślał, że to jeszcze dziecko.


A to dwaj troglodyci, którzy chcieli zamordować kolesia tylko dlatego, że nie był "swój".

NiebieskiSzpadelNihilizmu

@maximilianan no i to jest właśnie problem- że ktoś może mieć i 50 lat i dalej być skończonym debilem, w dodatku niebezpiecznym dla innych. Drugi problem jest taki, że jak ktoś jest patusem to ten wiek nic nie zmienia, bo i nastolatek może ci sprzedać kosę. Tak się właśnie kończy głaskanie po główce tych wszystkich zjebów i utwierdzanie ich w przekonaniu, że są wyjątkowi i specjalni.

DirtDiver

Konfedruska patologia z tiktoka. Pamiętam jak ten sam odpad człekokształtny pojechał do Tatarów na Podlasie walczyć z muzułmanami xD Prawaccy potomkowie zrusyfikowanych chłopów pańszczyźnianych pojechali tłuc Tatarów, którzy mówią po Polsku dłużej niż robactwo, które tych prawaków spłodziło

jonas

@maximilianan Lata 90. w pełnym wyproście.

aerthevist

@maximilianan @jonas wtedy wystarczyłoby być z innego osiedla

jonas

@aerthevist Kosmetyczny detal wynikający z otwartych granic i tanich linii lotniczych, główna zasada ta sama.

kubex_to_ja

@lechaim moje miasto takie piękne

LuvMeEmpra

@kubex_to_ja jak dalej ludzkie odpady pokroju szmateckiego brauna, bąkiewicza, bekowicza itp będą napuszczać to zaraz to będzie każde miasto. Te odpady ludzkie powinny na drzewach wisieć a nie być w polityce, co za kurwa naród.

kubex_to_ja

@LuvMeEmpra nie inaczej, ale nic z tym nie zrobią bo i jak?

lechaim

I co z tym zrobimy? Nic, Mateckie, bakiewicze i inne gownojady będą nam to serwować, zbijając kapitał majątkowy i polityczny

keborgan

Wynik nieudolności rządu w trzymaniu za mordę bydła bąkiewiczowo-braunowego.

Tom.Ash

Trzeba by się Nawrockiego spytać czy to jeszcze szlachetna walka czy już może szermierka była.

zweipack

@lechaim jak Kolumbijczycy atakuja nozami Polakow to na tym skurwiałym portalu cisza, ale niech tylko rodak cos zrobi to ojkofobia od razu na pelnej k⁎⁎⁎ie.

LuvMeEmpra

@zweipack nie zesraj się.

lechaim

@zweipack gdzie tu widzisz ojkofobie? pare slowek sie nauczyles i blyszczysz? xd

zweipack

@lechaim widze w fakcie ze informacje o nozownikach z południowej ameryki na glowna strone sie nie dostaja a w druga strone od razu. Ojkofobia to slowko znane raczej powszechnie i pasuje do spolecznosci hejto, plujacej na swoj narod i kraj, jak ulał

lechaim

@zweipack nikt tu na nikogo nie pluje, a swoje projekcje zostaw dla siebie


Szkoda slow

kitty95

zaatakowali dwóch obywateli jednego z krajów afrykańskich. Przebywają oni w Polsce legalnie.


Znaczy turystów z Afryki zaatakowali, czy inżynierów na kontrakcie? A może to lekarze byli na przerwie obiadowej?

moderacja_sie_nie_myje3

@lechaim Wbrew pozorom to pozytywne wiadomości. Dwóch patusów pójdzie siedzieć a murzyni będą bali się przyjeżdzać.

Zaloguj się aby komentować