#polityka #aferawizowa
3ac9f493-7aea-4060-a154-1dfbdee79321
Utylizejszyn

@pinbecker rozegrano jak dzieci znowu nas.

pinbecker

Trudno powiedzieć, czy rozegrano nas, czy to było celowe działanie PIS.

Tuniex

@Utylizejszyn nie, nie rozegrano. Tu się wyłania obraz wspólpracy z kacapami

Papa_gregorio

@pinbecker ja bym stwierdził że celowe, ale ukierunkowane na nabicie kabzy

kaszalot

@Papa_gregorio a ja bym stwierdził po prostu pisowskie standardy, czyli bałagan, rozpierdol, brak procedur, brak zarządzania, złodziejstwo, patologia legislacyjna. Nie wydaje mi się żeby kaczor maczał a tym łapska, to są po prostu małpy w klatce, jedna małpa nie wie co się dzieje u drugiej małpy

voy.Wu

@Papa_gregorio a ja bym stwierdził że nabijanie kabzy to efekt uboczny. oni brali z budżetu ile chcieli i kiedy chcieli. naprawdę to co mogli na tym zarobić to grosze w porównaniu z tym co zwyczjnie półoficjalnie kradli. jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył to kaczor i PiS grali w obozie trump-orban-putin. no co jeszcze musiało by się zdarzyć żeby to wkońcu zostało przyjęte jako fakt. naprawdę nie da się tego wywnioskować z tych 8 lat rządów PiS? tak, PiS brał udział w niszczeniu EU u boku putina i orbana, co miało się skończyć wielką "niezależną" Polską pod opieką trumpa, gdzie to my i węgrzy sprzedajemy Europie ruski gaz a nie niemcy nam.


oni o tym mówili wprost przez 8 lat. ich współpraca z rosją to jest tajemnica tylko w Polsce, bo po prostu wstyd.


@kaszalot chociaż chciałbym żebyś to ty miał rację i to zwykły burdel. ale w tym przypadku przypadku niestety raczej nie ma.

Ragnarokk

Ale bynajmniej dzieciom dawali

GordonLameman

Żaden z pisowcow nie skomentuje?

no, szok.

Fulleks

@GordonLameman już Ci podaje narrację - dzięki migracji polska mogła się rozwijać, a kto jest przeciwny rozwojowi polski? Niemcy, Niemcy i Donald Tusk którzy chcą, aby Polacy kopali im szparagi i byli niemiecką kolonia - do tego właśnie prowadzą rządy Donalda Tuska, zobaczy pan panie reaktorze, za trzy dni zakaża nam dzień dobry i będziemy musieli się witać guten tag

Odwrocuawiacz

@GordonLameman powiedzą że to fejk nius, w Republice puszczą na pasku i elo pora na cs

LordNargogh

PiS śmierdzial onucami na kilometr, większość życia Kaczyńskiego to podejrzane relacje z ruskimi i działania na korzyść Kremla. Piątek to pięknie wykazuje w swoich książkach.

Pan_Buk

@pinbecker Czy za to nie powinno się posyłać na front wschodni?

Ale serio - niczym w czasach Sasów przez wewnętrzne rozgrywki partyjne nasz kraj jest zupełnie bezbronny wobec infiltracji ze Wschodu. Ruscy rozgrywają nas jak chcą.

Ragnarokk

@Pan_Buk Mieliśmy czasy Sasów, teraz były czasy Sasinów

Pstronk

W sumie nawet nie dziwi. Skoro krzycząc o imigrantach w międzyczasie wiceminister załatwiał im wizy za kasę, to dlaczego nie ruskim.

superhero

@Pstronk To był jeden z programów Kaczyńskiego i PiSu - VISA PLUS - za około 5000 DOLARÓW AMERYKAŃSKICH bruda. mógł kupić ViSĘ pracowniczą RP i na tej VISIE mógł wyjechać legalnie do USA

maximilianan

@Pstronk jak pis na lub o czymś krzyczy to jest więcej niż pewne, że sami tak robią. Działa za każdym razem.

tankowiec_lotus

@pinbecker ale Sikorski papierosa palił z Ławrowem to jest zbrodnia

Zaloguj się aby komentować