Pół życia próbuję bezskutecznie przytyć i nie szło, a teraz bez większego wysiłku z 8 kg mi doszło w parę miesięcy.
Już mnie wkurwia ten fat shaming
#silownia #hejtokoksy
Pół życia próbuję bezskutecznie przytyć i nie szło, a teraz bez większego wysiłku z 8 kg mi doszło w parę miesięcy.
Już mnie wkurwia ten fat shaming
#silownia #hejtokoksy
@jarem ja wiem, że w internecie to większość osób, która ma nadwagę podejrzewa u siebie problemy z tarczycą, ale to rzadkie przypadki, chociaż i z tym można sobie poradzić, nadwaga bierze się z nadwyżki kalorycznej, zwalanie tego na choroby jest bez sensu, bo to niewielka część społeczeństwa
Przypominam, że już ponad połowa Polaków ma nadwagę
@smierdakow
Co? Ja nie robię wymówki, że otyłość jest spowodowana tarczycą czy coś. Daleki jestem od tego.
Ale prawda jest taka, że dla niektórych to przebieżka, a dla innych maraton.
Będziesz miał dwie osoby o identycznym stylu życia i niektórzy będą chudli szybciej.
Pytanie: Jakim cudem przez pół życia nie mogłeś przytyć?
@jarem
Będziesz miał dwie osoby o identycznym stylu życia i niektórzy będą chudli szybciej
Zakładając, że jedzą to samo i są takich samych rozmiarów, to w krótkim okresie może tak, ale w długim nie, obie schudną
Jakim cudem przez pół życia nie mogłeś przytyć?
Bo nie utrzymywałem stałej nadwyżki kalorycznej, to działa tak samo w dwie strony
Zaloguj się aby komentować