@SpokoZiomek przeżyć można, ale dyskomfort siedzenia w takich warunkach to lvl 999.
U mnie w domu też temperatura dochodziła do 30-32st. Po wyjściu spod prysznica kwestia kilku minut i człowiek spocony. Wieczorem już jedząc kolację i siadając przed TV ciężko mi się było skupić na tym co oglądam, bo ciągle tylko myślałam jak jest gorąco itd, nie dało się odpocząć w takich warunkach mimo, że jestem osobą, która lubi ciepło.
@NiebieskiSzpadelNihilizmu Bodajże prezydent Singapuru powiedział, że klimatyzacja sprawiła, że jego kraj mógł się rozwinąć od obecnego poziomu. Gość ma rację, nie da się umysłowo pracować w temperaturze powyżej 30 stopni (dla mnie powyżej 24 to już za dużo).
https://www.vox.com/2015/3/23/8278085/singapore-lee-kuan-yew-air-conditioning
Zaloguj się aby komentować