Komentarze (43)

@torpeda: Jeszcze wam się, szury, nie znudziło sianie fermentu i ruskiej propagandy?

@sierzant_armii_12_malp po co komentujesz jak cie to nie interesuje? Umiesz wskazać tą 'domniemaną' ruską propagandę. Czy tak ot po prostu swoje farmazony musisz wylewać w internecie?

@sierzant_armii_12_malp Czy to prawda ze Rosjanie zyja w twoich scianach?

Wyjazd z foliarstwem na wykop

@sierzant_armii_12_malp Sam jesteś szur wierząc, że chorowanie po piątej dawce jednodawkowej szczepionki ratuje cię przed śmiercią. Zwłaszcza że to szczepieni chorują częściej na to gówno i na wiele innych rzeczy w bonusie. Na szczęście u nas mało kto szczepił bombelki, to może część dożyje dorosłości.

@lavinka Bo w Polin jeszcze nie panuje zdebilenie do kwadratu.

@Reminev foliarstwem bo ktoś ujawnia fakty o wyciszaniu twittów przez Pfizera? Nawet kurwa w książkach medycznych tych z lat 80 i 90 jest wyraźnie napisane, że organizm jest na tyle inteligentny, że uczy się walki z zagrożeniami i buduje bazę nt. danego wirusa jak znim walczyć i potem ponowna infekcja jest mniej prawdopodobna bo jest pamięć immunologiczna :D.

@PanZuo Po prostu nałuka zmienia sie zaleznie od pogladow sponsorow.

3650ba14-d284-4ebe-acde-aff8d9adec85

@sierzant_armii_12_malp
Niestety druga fala migracji przyniosła tutaj chłopków roztropków, którzy są głupi, ale nie są tego świadomi że łapią się na fejki jak babcie na zbiórki na dach kościoła. A na samym wykopie zostali tylko tacy, co są głupi, ale im to nie przeszkadza.

@AmbrozyKalarepa Działa tu czarnalista? To poblokuje profilaktycznie ich by nie widzieć ich wypocin. Nie lubie cwaniakow co kogoś od foliarzy, głupków jadą, a sami nie mają żadnych merytorycznych argumentów.

 

Te fotki znam. Nawet fajki polecali palić, chyba Camele.

@PanZuo Jest, ale podobno chujowo dziala.

 

Nie lubie cwaniakow co kogoś od foliarzy, głupków jadą, a sami nie mają żadnych merytorycznych argumentów.

 

Bo to bezmozgie droidy.

Ten kto łykał te bzdury o cudownej szczepionce to się zaszczepił. Ci co nie, w tym ja, się nie zaszczepili. Wszyscy przechorowali. Pozostaje życzyć sobie i innym zdrówka. Pozdro.

Kurczaczek, czytając niektóre komentarze tak sobie myślę, że przydałby się również anty pierun jak mi się czyjś komentarz nie podoba mógłbym nim pospamować bo nie zawsze chce się człowiekowi dyskutować.
Skoro pierun to 'plus' to może minusem powinien być piorunochron albo chociaż symbol uziemienia?

@ice-numero-cinq No nie wiem czy wszyscy, ja nadal nie znam osobiście nikogo, kto na to chorował. Część ludzi podejrzewała, ale testy im wyszły ujemne.

@lavinka To ciekawe. Ja piszę z mojej perspektywy. Najbliższa rodzinka się pochorowała i poszło jak po sznurku. Testów nie robiłem, ale straciłem węch już po przechorowaniu na prawie miesiąc. Sam przebieg choroby bardzo podobny u osób zaszczepionych i nieszczepionych, 4-5 dni gorączki i osłabienia.

@ice-numero-cinq Zapytam z ciekawości, Warszawa albo jakieś inne duże miasto? Chodziliście w maskach po sklepach i na ulicy? Bo tu na prowincji wszyscy mieli to w nosie i prawdopodobnie dlatego byli zdrowi lub przechodzili na tyle łagodnie, że sami nie zauważyli. Tak jak ja w zeszłym tygodniu kilka razy kichnęłam i miałam trzy dni lekki katar, taki naprawdę lekki, że może musiałam wydmuchać nos pięć razy. I drapało mnie w gardle, więc pojadłam kiszonej kapusty i przeszło. Nawet temperatura mi nie wzrosła, węch i smak były cały czas. To pewnie ten kraken haha. Ja zawsze byłam odporna na grypę, nigdy jej nie miałam. Bakteryjne zapalenie gardła, angina to i owszem, grypa nigdy.

@torpeda taguj to gó*no

@ice-numero-cinq A i tu uwaga nr2. Na przełomie listopada i grudnia 2019 w moim obecnym mieście Żyrardowie chodziła po mieście straszliwa zaraza, która skosiła niemal wszystkich. Dzieci po dwa tygodnie nie było w szkole, w klasie 3/4 dzieci było w domach, dorośli, staruszkowie, w szpitalu zabrakło miejsca dla poważniej chorych. Mnie drapało w gardle jeden dzień, pożarłam czosnku i przeszło. To był prawdopodobnie ten srowid, tylko do nas dotarł wczesniej, całe miasto przechorowało i potem już nikomu nic nie było. Natomiast w czasie pandemii szpital przestał przyjmować chorych na cokolwiek i dużo starszych ludzi zmarło z braku opieki lekarskiej.

@lavinka Nie, prowincja. Maski nosiliśmy tylko w trakcie tej pierwszej fali, jak jeszcze nie było wiadomo co jest grane. Tutaj nikt nie dawał mandatów za brak maseczki, wszyscy się znają. Też stosujemy naturalne sposoby, chyba że już naprawdę jakaś bakteria się przypląta. Grypę przechodziłem 2 tygodnie temu od piątku do niedzieli.

O nie, antyszczepy z głównej

@Odczuwam_Dysonans Nie zesraj się neuropku

Won z tym szurskim ścierwem na wykop

@deziom na wykop to niech się w pośpiechu oddalą wszystkie neuropki, komuniści i inni "ekolodzy" co nawet nie dali paru groszy wsparcia. Chcą zawsze żyć na czyjś koszt i dyktować kto ma co robić. Koniec tego. Tutaj jest Hejto, tutaj się cenzury nie popiera.

Jak tam lewaczki - piąta dawka dwudawkowego preparatu betatestowej terapii genowej przyjęta?
Ale pięknie piecze lewactwo w komentarzach mmm
Co tam wasza "nałuka" mówi o picrel?

4bbd8eb6-08c2-4411-8928-05e0491106cf

@ice-numero-cinq Skąd wiesz, że przechodziłeś grypę? To znaczy lekarz tak powiedział? Bo sama gorączka to za mało na grypę. Objawy grypy to leżysz przez dwa tygodnie i wszystko cię boli(stawy, kości), gorączka 40 stopni, która nie daje się zbić paracetamolem. Do tego czasem palpitacja serca. Czasem zaognione gardło, biegunka, ale to nie zawsze.

@deziom Neuropa jak zwykle się zesrała. Toć wiadomo od miesięcy, że to nie działa, w zaszczepionej po sufit Japonii jest najwięcej zachorowań, nie nadążają palić zwłok zaszczepionych, tak umierają. Liczby zgonów w Europie też potężne, aczkolwiek oficjalnie "to nie kowid" tylko "serce" albo inne "przypadki". https://www.worldometers.info/coronavirus/ https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/

@Reminev wyjazd z covidianizmem na reddit

@deziom @sierzant_armii_12_malp @Reminev
Widzę że macie solidne naukowe argumenty nie mówiąc już o kulturze dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to jest że z "szurem" można kulturalnie podyskutować, a jak trafia się ktoś kto ma inną opinie to wygląda jakby szympansy z zoo uciekły. Jak byłbym ruskim trollem to raczej właśnie wasz sposób odstraszania ludzi od szczepień bym wybrał - bo skoro wszyscy popierający szczepienia tak się zachowują to może i z samymi szczepieniami jest coś nie tak XD

@CheSlaw to neuropki, komuniści, szczepionkarze i ekolodzy. Mózgu brak im, więc trudno z nimi dyskutować na argumenty, bo potrafią tylko pluć jadem i cenzurować.

@CheSlaw Powiem ci, że nic bardziej nie zniechęciło mnie do tych preparatów jak zachowanie neuropków i razemków. Ich niewyjaśniony optymizm włączył czerwoną lampkę niczym latarnię morską.

@lavinka To w takim razie przeziębienie.

@leon >Mózgu brak im, więc trudno z nimi dyskutować na argumenty, bo potrafią tylko pluć jadem i cenzurować.
To sa droidy, NPC.

d56dc989-6bf4-4966-abb0-2e7656c6c8d6

@leon o właśnie o to chodzi. Nie powiedziałem słowa o polityce ale jestem już lewakiem, już ktoś mnie wyzwał. W tym problem. Ludzie o tak ograniczonych horyzontach, że zamykają innych w szufladkach i uogólniają, próbują pouczać innych i wypowiadają się z wyższością. Wielce oświeceni, którzy wyłączyli TV i włączyli myślenie. Syf z głównej, która zjechała z poziomem niemniej niż mirko z patostreamami. Tyle że większość miała w dupie toksyków na głównej.
Oczywiście neuropki, ekolodzy, komuniści i inne mityczne stworzenia już szturmują bramy! Brońcie twierdzy pisząc setny raz o tym samym i pogardzając innymi użytkownikami! Nie różnicie się w swoim zacietrzewieniu od lewaków z których sami się tak śmiejecie.

 

Tymczasem przeciętny user czytając wpisy oszołoma, który pisze że grypa to dwa tygodnie gorączki po 40 stopni, ale covid zwalczył w jeden wieczór jedząc czosnek, a tak w ogóle to nie zna nikogo kto na covida chorował... Jest zażenowany, bo nawet nie rozśmieszony. Nieśmieszne wysrywy. I oczywiście wszędzie neuropki chcą zabrać wolność!!1

 

Wydaje mi się że były admin wypowiedział się dosyć wyraźnie. Chcecie mieć wolność (oczywiście swoją wolność, nie jakąś pedalską, postępową, wiadomo, gardzicie) to postawcie sobie chana w darknecie. Tymczasem weźcie swoje wojenki, najlepiej tych waszych adwersarzy razem z sobą i nie róbcie syfu w portalu, na którym do tej pory nie było wyzywania. Może poza aferką z przegrywami, ale ci toksyczni kiszą się w większości na wykopie, jak zauważyli że tutaj nie tolerujemy srania na innych. I z wami jest tak samo, toksyczność i pycha przez was przemawia, a my się musimy za was, z lewej i prawej strony, wstydzić.
I tak samo jak co do przegrywów, nie mam nic do kulturalnych ludzi, rozumiem wątpliwości związane ze szczepionkami, lockdownami i w ogóle. Można pogadać. Ale jak widzę że ktoś pyszni się w komentarzach, patrzy na innych z góry i jak ktoś się nie zgadza to jest ekologiem/komuchem/lewakiem/europkiem... No to tam zapraszamwypierdalac.jpg

 

Najlepsze że mi do lewactwa daleko jak stąd do Australii, ale skoro się nie zgadzam to już jestem neuropkiem. Nawet ciężko mi ocenić jak poważna jest to zniewaga xDD zaraz się pewnie dowiem że chcę rozdawać własne pieniądze nierobom XDDD w końcu pewnie jestem NPCem! I jeszcze niech mi to wytknie typ z pokemonem na awatarze dla kompletu.

 

Idźcie stąd, tutaj jest kulturka a wy chcecie tylko wylewać jad i lizać się po jajkach. A tych z kulturką i nie uogólniających jak prostak ze wsi, rozumiejących że świat nie jest czarno-biały, zapraszam serdecznie.

@Odczuwam_Dysonans Różnica jest taka, że normalni ludzie nie narzucają komuś co ma robić. Chcesz się szczepić, to się szczep. Chcesz mieć maseczkę na twarzy, to sobie miej i tusk mi do tego. Natomiast jestem zdecydowanie przeciwny temu, żeby takie rzeczy wymuszać z powodu czyich urojeń.
Takie urojenia mają właśnie wspomniane grupy osób.

 

Nadto powiem tak - nie dorzuciłeś się do tego wszystkiego ani grosza, a ja już jakieś drobne wrzuciłem. Dorzucę więcej gdy nadal nie będzie tutaj cenzury, zwoływania się neuropków i innych gówien, które właśnie są dokładnie tym co mi przypisujesz.

 

A teraz wracaj do białka i pocałuj go w oba... ty już wiesz co.

@leon czyli uważasz że kupiłeś sobie prawo do wyrażania swoich opinii, a mi tego niniejszym zabraniasz XD
Tak też myślałem, że to jest ta wasza "wolność". Zrobicie tutaj taki sam syf i kółeczko wzajemnej adoracji. Wymówka już gotowa. Idź rzucać gównem w przypadkowych ludzi wyzywając ich od swoich wyimaginowanych wrogów, mam nadzieję że modów gówno będzie obchodzić kogo próbujesz sobie kupić.

@Odczuwam_Dysonans Co to za jakieś brednie? O co Ci chodzi?
Możesz sobie wyrażać opinie że chcesz jeść robaki i chodzić w masce i co tydzień na rowerze pojechać się zaszczepić i spotkać ze swoim chłopakiem, to naprawdę twoja sprawa. Natomiast problem w tym, że lewactwo-robactwo chce nas zmuszać do swoich urojeń siłą, przemocą czy okradaniem z ciężko zarobionych pieniędzy.

@leon mam problem że ty i tobie podobni już tutaj rozpoczęli przepychanki. A miałem marzenie że jednak uda się tutaj stworzyć fajną nietoksyczną społeczność. Niestety już musisz jechać z neuropkami, mimo że chyba żadnego tutaj nie ma. Chujowo się to czyta, chujowo świadczy o społeczności że ktoś spędza tutaj czas szkalując inną opcję polityczną, że takie ma właśnie zainteresowania i w to inwestuje czas. Przykre, ale chyba po prostu internet jest bardziej toksyczny z roku na rok.
To samo co przegrywy wyzywające z pretensją innych od normików.

@Odczuwam_Dysonans zachowujesz się jak jakiś płatek śniegu. Ja po prostu nie trawię takich zachowań typowo lewicowych, że ktoś mi wmusza swoje urojenia. Tyle. Poza tym, niech każdy robi co chce i możemy się w tym pięknie różnić. Nadto lewicowcy właśnie robią wszelką cenzurę i dlatego należy ich pogonić.
Nie jestem nikomu podobny, jestem sobą i tyle.

@Odczuwam_Dysonans za wyraz "Antyszczepy" powinieneś dostać bana w mordę :). Nie będę się szczepił preparatem od skorumpowanych korporacji. Sama Moderna się już chwaliła, że w 2019 roku mają szczepionki na nowe zagrożenie. Tym zagrożeniem był COVID-19.

 

Dalej wierz "ekspertom" z TV jak przekupiony Grzesiowski, prostytutka Simon co zmienił zdanie o 180 stopni jak dostał przelewik itd.

 

Studiowałem książki medyczne już od 2005 roku więc racz się odwalić z takimi żenującymi docinkami. Szczepionki nie są LEKARSTWEM. Są tylko instrukcją dla organizmu by poznał zagrożenie i wyrobił sobie instrukcję jak z nim walczyć. Ale to też nie jest zagwarantowane, że tak organizm się zachowa z wyrobieniem odporności. Są jeszcze inne zmienne, które na to wpływają.

 

No, ale nie oczekuję, że taki płytki prymityw jak ty będzie miał wiedzę na ten temat :).

@leon płatek śniegu czy nie, chciałbym żeby to było fajne miejsce w sieci. I na tym poziomie możemy rozmawiać, również nie chce nikomu nic narzucać, również szydzę z absurdów skrajnych lewaków, ale tak samo nie lubię skrajności w każdą stronę. Na przykład jeździłem na marsze niepodległości, jednocześnie nie idąc z banerami z hasłami godnymi troglodytów. Poziom wykopu szorował po dnie, rzuciłem jedno hasło i już zostałem wyzwany od lewactwa to jak mam się nie obruszyć. Bycie sobą jest w pytę, po prostu nie widzę nic dobrego w przekonywaniu kogoś na siłę do swojej racji, w wyzywaniu, dzieleniu. Przecież można inaczej. Każdy jest inny, po co generalizować. Myślę że wiesz o co chodzi, żaden ze mnie lewak, męczy mnie poziom dzisiejszych dyskusji, wolałbym z tobą popisać normalnie a nie przepychać się i pewnie zgodzilibyśmy się w niektórych kwestiach, w niektórych nie i obaj byśmy z tego coś wyciągnęli a tak to straciliśmy tylko czas. Miłego weekendu.

 

@PanZuo czyli ubodło cię stwierdzenie że jesteś antyszczepem, bo w sumie jesteś proszczepionkowy, no ale jak ci się jakaś nie podoba to już nie? I biłbyś za to ludzi? Przecież to ty się poczułeś wyzwany, czyli coś jest na rzeczy. A jeśli nie ciebie się to tyczy to co się przypierdalasz?

 

Wyzywasz mnie od prymitywów, podczas kiedy sam w ogóle nie zrozumiałeś o czym piszę. Ani trochę. No chyba że czytasz literaturę medyczną od siedemnastu lat i zgadzasz się z opiniami które wyszydziłem, no to zajebiste publikacje.
Szczepionki nie są lekarstwem? NO SHIT SHERLOCK! Wyobraź sobie że większość osób nie musi studiować medycyny żeby to wiedzieć. Ciekawe dlaczego, może dlatego że dopuszczają do siebie myśl, że nie są najmądrzejsi i nie negują zdania innych, toteż przyswoili tą wiedzę? Że ogarnęli minimum otaczającego świata? Co to w ogóle za argument, może jeszcze powiesz mi że ziemia jest owalem a niebo niebieskie? TA, JASNE.
Serio, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Każdy to wie. Napisałbyś chociaż coś nieoczywistego a nie walisz jakieś tanie truizmy.

 

Widzę że masz już gotowy schemat, bo oczywiście musisz przystąpić do ATAKU! Bo ktoś napisał antyszczepy w sekcji komentarzy pod artykułem gdzie ludzie piszą że covid można wyleczyć czosnkiem! Bohater XD
Nie mam telewizji, jestem przeciw przymusowi takich szczepień (wiadomo, to bardziej złożona kwestia, ale jednak piastuję wolności), mam znajomych którzy się szczepili, mam znajomych którzy się nie szczepili i jakoś możemy porozmawiać bez ciśnięcia sobie, przeanalizować różne scenariusze itp itd. No, ale jak ja nie wypowiadając się w zasadzie w ogóle o szczepionce, bo pisałem o czymś zupełnie innym xD dostaje zestaw "wyłącz TV/szczepionka to nie lek/nie szczepię się/jesteś głupszy ode mnie" to widzę że miałem w pełni rację. Robisz tutaj syf, piszesz banały, egzaltujesz swoją osobę. Aalbo w sumie nieźle trollujesz bo wpisałeś się idealnie, może poza lewo-prawo, w to o czym pisałem, wtedy szacun :V

@Odczuwam_Dysonans Widzisz, najpierw piszesz jakieś głupoty (wybacz, nie pamiętam już co dokładniej a sprawdzać mi się nie chce, notatki co do użyszkodników jeszcze nie istnieją). Wyzywasz kogoś od antyszczepów bo nie przyjmuje w żyłkę czy domięśniowo byle gówna.
Nie ma żadnych dowodów, że szczepionki kiedykolwiek działały...
naukowcy mylą się w najróżniejszych rzeczach zatem powinna być wolność i tyle. Zatem nie mogą występować takie zjawiska, że ktoś będzie mnie zmuszał do szczepionek, maseczek czy do tego, że mam nie mieć samochodu czy coś - bo ktoś ma jakieś urojenia.

@leon kurwa, ale ja nigdzie nie pisałem że ludzie się powinni szczepić, w ogóle nie poruszyłem tematu pomijając tą szyderkę z czosnku. Odnosiłem się do poziomu który niosą za sobą zazwyczaj takie treści, do żałosnych wojenek itp. Jak kulą w płot. Nie chcę nikogo przymuszać do szczepienia, no ale chyba nikogo tutaj to nie interesuje.

@Odczuwam_Dysonans no to nie pamiętam, może byłeś od razu za cenzurą.

Zaloguj się aby komentować