Perm:

Że co, że alarm o skażeniu chemicznym? To były tylko ćwiczenia, w rzeczywistości nie ma żadnego zagrożenia.


Tuapse:

Że co, że deszcze z naftą padają? To nie od płonących instalacji, tylko z ukraińskich dronów wypełnionych mazutem. Po zestrzeleniu zostaje rozpylony nad okolicą. Ale tak w ogóle wszystko jest pod kontrolą, mamy wodę morską i powietrze górskie najwyższej jakości, serdecznie zapraszamy turystów.


https://centrumeuropy.pl/93010671/po-kolejnych-ukrainskich-atakach-plona-instalacje-naftowe-w-permie-i-tuapse-niebo-zaslonil-dym-i-padaja-trujace-deszcze dobry materiał, polecam całość. Tylko że wczorajszy, a dzisiaj w nocy znów coś nad Tuapse latało


#wojna #rosja #ukraina

Komentarze (11)

@keeetko 

do krytykowania Ukraińcow i popierania Rosjan to raczej tutaj nikogo nie przekonam


Zgadza się, pomyliłeś portale. Próbować możesz, ale zasięgi szybko spadną. #czarnolisto


P.S. Strzeż się owiec.

@keeetko A wystarczyło nie wywoływać wojny! Teraz by kasę Kamazami wozili xD

Play stupid games, win stupid prizes.
[a zieloni są tylko tam, gdzie im płacą, żeby byli]

@keeetko Historia uczy, że to nie jest ograniczone wyłącznie do jednej osoby. Trumpowi jednak jeszcze dość daleko do osiągnięć jego idola.

@keeetko łoooooo a co to się stało? Żeś próbował ruską propagandę tutaj postować, i banki poszedł? Ojojoj jak mało nam cię szkoda

Zaloguj się aby komentować