Pamietacie początki koronowirusa? Pamietam jak w grudniu chyba 19 roku pracowałem w galerii. I byli tam chinczycy i rozmawialem z nimi. Opowiadali jak to zamykają ludzi w chinach w domach, jak opustoszały ulice jaka panika. Pamietam doskonale tą aure niepewnosci, nadchodzącej apokalipsy i troche strachu #gownowpis