Ogólnie trochę #beka bo któryś somsiad kupił dzieciakowi #hulajnogaelektryczna o proroczej nazwie
KAMIKAZE
XD
Ogólnie trochę #beka bo któryś somsiad kupił dzieciakowi #hulajnogaelektryczna o proroczej nazwie
KAMIKAZE
XD
Zaloguj się aby komentować