No kurna prawacki stanard :v
No nic, nie dowiem się jak, czemu i po co ktoś miałby prowokować. No, ale op to też antyszczep więc jakoś mnie to nie dziwi.
#bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka

No kurna prawacki stanard :v
No nic, nie dowiem się jak, czemu i po co ktoś miałby prowokować. No, ale op to też antyszczep więc jakoś mnie to nie dziwi.
#bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka

@Nedkely Nie wiem. Tego fragmentu o prowokacji akurat nie widziałem.
Zakładam,że pewnie w pobliżu jebła by jakaś rakieta czy coś, mam rację @NrmvY ?
PS: Jest ktoś jest jeszcze w takim wieku,że pamięta gruzińską wycieczkę na linie frontu w wykonaniu Zimnego Lecha ?
(tego leżącego obecnie na Wawelu, bliźniaka mlaskacza polskęzbawa)
@NrmvY jak rozumiem tweeta, pierwsze 2 linijki to nagranie wczoraj z miejscowości Uhryniv (tak zgaduje, bo jest blisko granicy z Polską. Prawie 200km od głośnego przejścia w Medyce).
Na nagraniu widać policję UA, i dalszy tekst deepl tłumaczy jako:
Eksplodujący sprzęt rolniczy przywieziony na granicę z Polską
Ciężko ocenić co wiozą na ciężarówkach, jest tylko opis randoma który mówi o czymś podejrzanym.
jedyne co można na podstawie tego tweeta wywnioskować, to że policja eskortowała jakiś sprzęt przy granicy z Polską, więc jak dla mnie pytanie co to ma wspólnego z prowokacją jest całkiem zasadne. Szczególnie że @maximilianan zadał to pytanie w całkiem kulturalny sposób, bez obrażania (przynajmniej w komentarzu na screenie)

@maximilianan już jakiś czas temu pisałem, że banowanie na hejto jest posrane - okazuje się, że programista miał "wizję" i ma wyjebane na opinie użytkowników (pewnie ma za mały level żeby zrobić to porządnie i udaje, że to tak miało być). Jakby chciał zrobić to porządnie to by dodał do banowana opcje typu - chcę widzieć komentarze tak/nie, chcę widzieć wpisy tak/nie, ma możliwość pisać w moim wpisach tak/nie, ma możliwość widzieć moje wpisy tak/nie ...
@NrmvY Po pierwsze, nie dziele ludzi na lepszych i gorszych, tylko na innych. Po drugie nie pisze czegoś publicznie zakładając, że mam rację, a jak się ktoś nie zgadza, to ich wyganiam zamiast rozmawiać. Znając te cechę o Tobie, wiem, że się nie polubimy, także jak chcesz to mnie wrzuć na czarno, bo na pewno nie będę się z Tobą zgadzal :p
Zaloguj się aby komentować