cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-07-13T10:08:59+02:008Nie pije miesiąc i 19 dni a dzisiaj czuje się jakbym miał kaca... #alkoholizm821Udostępnij
Cybulion★2024-07-13T10:11:48+02:004Ja jak odstawilem bake to po jakis dwoch miesiacach mialem serie porankow ze budzilem sie jakbym byl mocno spizgany i tak caly dzien. Może slabo nawodniony jestes?
PlatynowyBazant202024-07-13T10:12:11+02:008Czyli to jednak nie kwestią alko. Tak myślałem nie rzucam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cebulaZrosolu2024-07-13T10:12:55+02:006@PlatynowyBazant20 no jakby człowiek wiedział że tak będzie to by się wczoraj nachlał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
vredo2024-07-13T10:35:54+02:003@cebulaZrosolu Chociaż nigdy nie zjem cebuli z rosołu tak jeśli chodzi o alkohol poświęcę się za Ciebie dziurawa skarpeto :*
vredo2024-07-13T14:39:41+02:002@Wrzoo Chyba nie zagląda w Twoje wpisy, bo byłby nawodniony Tak to jest jak się mądrzejszych nie słucha.
Dudleus2024-07-13T13:29:02+02:001@cebulaZrosolu niemożliwe po takim czasie powinieneś: mieć więcej motywacji, energii, dużo lepszy sen, świetne samopoczucie
cebulaZrosolu2024-07-13T13:59:13+02:002@Dudleus tako chuj jak słonia trąba xD Nic nie mam z tego co piszesz :p
VonTrupka2024-07-13T15:27:07+02:001Nie śniłeś aby o safari, czy życiu beduina w wiecznej podróży z przyjacielem wielbłądem?