Komentarze (16)

Cris80

@saradonin_redux legancko

Cyrk_im_Psa_Umytego

Bond co j⁎⁎ie nie wiadomo skąd

mk-2

@saradonin_redux elegancki zapach

wonsz

Piankę se do tego weź, bez pianki się nie ogolisz

saradonin_redux

@wonsz team mydełko here.


Chyba, że łeb pod prysznicem przy pomocy chińskiego ustrojstwa, to wtedy wystarczy żel pod prysznic.

kris1111

@saradonin_redux Generalnie , to AS-y Bonda mają świetne właściwości nawilżające i łagodzące. Zapachy to kwestia gustu. I tak znikną po 2 godzinach xD. Nie wymagajmy parametrów od produktów z 4% kompozycji zapachowej. Btw, „team mydełko here.”- maszynka, brzytwa, szawetka czy „piczodrapka-żaluzja”?

wonsz

@saradonin_redux mi bardziej chodziło o to że cały zestaw robi robotę, kiedyś testowałem. A gdyby mieli prawilny krem do golenia (jak wars classic) i balsam po (edit: okazuje się że jest) to bym został przy tej linii.

saradonin_redux

@kris1111 nie no brzytwa to dla hardkorów, od dłuższego czasu zestaw budżetowy: Shlyuz + Feathery, ewentualnie Astry. Ta maszynka jest tak łagodna, że spokojnie można nią i twarz i łeb i jajka ogolić, a z dobrymi żyletkami zbiera wystarczająco dokładnie. Co prawda częściej śmiga chiński eletryk, bo to wówczas zajmuje 2 minuty pod prysznicem, ale raz w tygodniu lubię tak tradycyjnie i idealnie gładko.

Rmbajlo

@wonsz tą pianką kiepsko sie goli. cięzko sie ja zmywa z maszynki.

wonsz

@Rmbajlo wiem. żel nie lepszy, po tym bondzie kupiłem pędzel i krem i to jest to

mk-2

@saradonin_redux niegdyś nabyłem klasyka ktory nie chce się skończyć

d94aea8d-a8bc-44b6-a76e-812bc8178c8f
Fen

@AdelbertVonBimberstein zobaczy, następny jest! Całe perfumowe hejto kiedyś będzie pachnieć bondem - oto me marzenie!

AdelbertVonBimberstein

@saradonin_redux bardzo elegancki

Mywave

@saradonin_redux z kofeiną i na przedtreningowke się nada.

Barcol

@saradonin_redux Jasne, przejedź tym po goleniu. A dla pewności po goleniu, i po łydce. Ale wyżej może nieeeeee

levy

tylko jeżeli golisz się rano

Zaloguj się aby komentować