Może i mam ch⁎⁎⁎wy brzuch, ale miałem jeszcze chujowszy.


Byłoby o niebo lepiej, ale tak mi się życie prywatne ułożyło, że nie mam od dłuższego czasu gdzie rozkładać swojej domowej #silownia i podnoszę (śmieszne) ciężary relatywnie nieczęsto.


Za to #spierdotrip w mocnym, cardio-tempie codziennie, spory kilometraż nabijam. W ostatnim tygodniu najwięcej 16,1 z buta poszło.


Najgorzej, że jestem 120 złotych w plecy, bo trzeba było koszulię nowiuśką 100% bawełna przerabiać.


#dieta #mirkokoksy #przegryw

81bc3c34-909a-4e2b-9242-0f5586c70d6d

Komentarze (20)

@Piwniczak1991 Ło kurwęs, legancka przemiana i brak luźnej skóry. Kumpel drobnej budowy też kiedyś tak się dociął i ważył ok. 55 kg. Nie przejmuj się masą, w takim przypadku (genetycznie małe mięśnie) lepiej skupić się na tym, do czego jesteś predystynowany (np. sporty wytrzymałościowe, ale ja tam polecam kalistenikę/wspinaczkę).

@Piwniczak1991 jak jesteś drobny to masz predyspozycje do sportów wymagających siły względnej, gimnastyka, wspinaczka może coś wytrzymałościowego.

@Piwniczak1991 jak 58km, 16 już jest absurdalne:D Dla mnie to abstrakcja robić taki kilometraż na nogach, 6-8km dla mnie to max, ale zazdroszczę kondycji bardzo w takim razie

Bardzo za⁎⁎⁎⁎sta przemiana. Nie wiem co wszyscy z tą genetyką, bo mi się wydaje, że dopiero jak się wykorzysta arsenał ciężkiej pracy nad sobą to dopiero wtedy można powiedzieć że nie ma się genu nie wiem do łap przykładowo lub brzucha. Ładnie sciąłeś fat gratuluję.

Zaloguj się aby komentować