malkontenthejterzynaAutorytetw Hydepark2024-03-17T21:48:00+01:0039Moja ulubiona piosenka to ą ą. #heheszki #hanuszki #ciekawostki3912Udostępnij
Half_NEET_Half_Amazing2024-03-17T21:52:03+01:004@malkontenthejterzyna a moja bla bla bla albo da ba dee
VonTrupka2024-03-18T00:50:26+01:000Moja ulubiona to jak Elvis godoł "I wonder if" gdy zapomniał tekstu (. ❛ ᴗ ❛.)
sireplama★2024-03-18T11:11:35+01:001Ależ mnie zdołowała ta piosenka Laska z teledysku przypomina mi trochę byłą i wspólne melanże i poczułem się staro