@Wrzoo OK, de gustibus no est...
Może ci Łomża nie smakować, ale raczej nie osiągniemy konsensusu w kwestii czym jest dobre piwo. Łomża Export, to najlepsza koncernówka jaką próbowałem, i mogę woleć krafty, abo i inne gatunki, ale że jest niedobra, to bym nigdy nie powiedział.