Media: premier Słowacji postrzelony

Media: premier Słowacji postrzelony

TVN24
Premier Słowacji Robert Fico został postrzelony - podała agencja prasowa TASR, a za nią Reuters. Doszło do tego po spotkaniu słowackiego rządu w miejscowości Handlova pod Bratysławą.

Premier Słowacji Robert Fico został postrzelony - podała agencja prasowa TASR, a za nią Reuters. Doszło do tego po spotkaniu słowackiego rządu w miejscowości Handlova pod Bratysławą.
libertarianin userbar

Komentarze (34)

DirtDiver

Komentarz usunięty przez moderatora

def

ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE ŁAMANE

libertarianin

@def przepraszam za C-C-C-C-C-COMBO breakera, ale musiałem coś na szybko wgrać ze zdjęć a to było w artykule

sierzant_armii_12_malp

@libertarianin


Prezydent Słowacji Zuzana Czaputova zdecydowanie potępiła "brutalny" atak na premiera. - Jestem wstrząśnięta. Życzę Robertowi Fico dużo siły w tym krytycznym momencie - oświadczyła.


Jak mnie wnerwia to lewackie p****olenie.


Napadł Putler na spokojnie sobie żyjącą Ukrainę? Napadł.

Zginęły setki tysięcy niewinnych ludzi? Zginęły. I codziennie giną kolejne setki niewinnych. O trwale okaleczonych nawet nie wspomnę.

Działał Fico jawnie na rzecz Putlera, a przeciwko Ukrainie? Działał.


To o co chodzi? Życie jednego śliskiego polityka ma być ważniejsze od życia setek tysięcy niewinnych ludzi? Poważnie? Dla mnie Fico jest poplecznikiem jednego z najgorszych zbrodniarzy naszych czasów - tyle w temacie. Nie wiem, z jakich pobudek został postrzelony (szlachetnych, czy godnych potępienia), ale w ogóle mi go nie żal.

tosiu

@sierzant_armii_12_malp ale to co, mieli napisać to co myślą, że powinien zdychać? Dawać przykład innym obywatelom?

sierzant_armii_12_malp

@tosiu Wystarczy napisać, że był przeciwnikiem pomagania broniącej się przed inwazją Ukrainie (zamieścić jakieś drastyczne zdjęcia ofiar z Buczy czy Izumia) i pozostawić ostateczny osąd czytelnikowi.

JakTamCoTam

@sierzant_armii_12_malp Ten premier nic nie robił. Wszyscy mają w dupie takie słowa. Gdyby chciał zaatakować Ukraine to może wtedy ten zamach miałby sens a tak to nie.


To była raczej włoska mafia, bo mają tam spory problem z przestępczością zorganizowaną. To, że Słowacja jest w UE to żart.

tosiu

@JakTamCoTam to był sfrustrowany emeryt-poeta. Obstawiam, że ma to związek z dzisiejszą odwołaną manifestacją. Skrotowo mówiąc, chcieli wyjebać jakiegoś gościa od mediów publicznych, wsadzić swego i robić propagandę. Coś ala przejęcie mediów i zrobienie TV PiS.

Pan_Buk

@libertarianin 18:43 Według informacji z anonimowego źródła, premier został postrzelony w brzuch, a jedna z kul przebiła jego jelito. Twierdzi, że Fico krwawi w jamie brzusznej, a lekarze nie mogą znaleźć źródła krwawienia.

Topia

Jak nie jesteś rodziną, to normalnie nic ci nie powiedzą o stanie chorego, a jak premier, to wszystko podane w tv ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

TorrentFreak

@Topia tak to już jest z osobami pełniącymi funkcje publiczne.

Yansen

Pewnie ruski podpuścili jakiegoś narwańca lewaka i cyk - dwie pieczenie na jednym ogniu. Większa polaryzacja społeczeństwa słowackiego + wzrost poparcia dla opcji pro rosyjskiej. Genialne. Tak się buduje stabilny elektorat - mitem męczeństwa. Założę się, że jakby w historii dobrze pogrzebać to by się okazało, że istnieją partie/ugrupowania którym bardzo urosło jak ktoś z tej partii/ugrupowania wziął i zginął ....

Frog

@Yansen ten narwaniec Słowak był na wiecach słowackiego stowarzyszenia, które jest jawnie prorosyjskie i nacjonalistyczne.

znany_i_lubiany

@fadeimageone Naziole na słowacji, fundowane i powiązane z ruzkimi naziolami ? nowe, nie znałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jaszczomp

III wojna światowa wisi na włosku

fadeimageone

@Jaszczomp ona już trwa. Ma tylko inne narzędzia. Oprócz walki konwencjonalnej (patrz Ukraina) wykorzystuje się media, propagandę, trolli i przekupnych polityków, którzy pod fałszywymi sztandarami obrzydzają sojusze międzynarodowe. Polska byłaby pod butem rosji gdyby nie sojusz z NATO i członkostwo w UE.

znany_i_lubiany

@Jaszczomp mamy III wojnę w ukryciu, wykorzystywani są pośrednicy, czyli proxy wars, trzeba patrzeć żeby nie zostać tym proxy za wszelką cenę. Zimna wojna 2.0 w sumie, tylko teraz konflikty zbrojne nie ograniczają się do Afryki i Ameryki południowej i Azji

Jaszczomp

@fadeimageone powiedz tym co przeżyli II że III już trwa to was wyśmieją. Ja mówię o pełnoskalowym mordzie, coś jak Izrael obecnie.


Nie dajcie sobie wmówić, że cyber-hybrydowa wojna będzie teraz nową wojną światową. Jak się ludziom skończą zabawki pozostanie stary dobry masowy mord

fadeimageone

@Jaszczomp Patrz co się odwala na Bliskim Wschodzie, co odpierdala Izrael, co się dzieje w Chinach. Za chwilę AI wyprze człowieka (jak ogarną więcej if/else )


To dzieje się TERAZ.


Zabawki się nie skończą, rosja przeszła na tryb militarny przemysłu, Chiny dają jej kroplówkę finansową i uzależniają od siebie. Iran też swoje robi.

bimberman

@fadeimageone

rosja przeszła na tryb militarny przemysłu - spokojnie po prostu chcą dogonić usa

PanBorsuk

@fadeimageone tak generator losowego tekstu zastąpi człowieka. Weź już się chłopie nie ośmieszaj

Topia

Pilne, to jest udanie się do kibla, gdy ma się sraczkę. To może być ewentualnie istotne, ale nie pilne.

libertarianin

@Topia pilne jest twoje usunięcie konta

TorrentFreak

@libertarianin co ty fanzolisz, facet ma rację!

libertarianin

@TorrentFreak poczytaj jego wpisy

Topia

@libertarianin robisz sobie po raz kolejny kompromitację. Przysrywasz się nie wiadomo o co i ludzie mają z ciebie bekę.

tom-hetman

Takie metody lubią stosować amerykanie, mają bogate tradycje do podobnie wykonywanych zamachów. Ale to tylko wzmianka taka, niezobowiązująca.

TorrentFreak

@tom-hetman ruskie za to lubią wkładać kije w dupę swoim ofiarom, takie pedalskie mają metody.

tom-hetman

@TorrentFreak Kacapy mają metody niezmiennie te same od zawsze, bicie, tortury jak na barbarzyńców przystało. Natomiast jeśli do mnie napisałeś to, bo ci się wydaje że pisałem pro kacapsko - to niestety jesteś wtedy jest zwykłym durniem.

Mikk

Mi również nie szkoda, kto sieje wiatr, zbiera burze poprostu się doigrał... a może teraz pora na władzia kacapa? (° ͜ʖ °)

Zaloguj się aby komentować