Mam wrażenie, że już trochę wylesczyło noworocznych frajerów i mniejszy ruch jest teraz na siłowni. #hejtokoksy #silownia
Mam wrażenie, że już trochę wylesczyło noworocznych frajerów i mniejszy ruch jest teraz na siłowni. #hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować