Mam nadzieje, ze UE zasypie ich hasjem, zeby wybic im kacapie z glowy raz na zawsze

I nie bedzie trzeba przezywac takiego politycznego thrillera przez 2 tygodnie.

#moldawia #wybory #polityka

214b9c55-482c-4d63-8967-0b2f9d76c79b

Komentarze (11)

@bartek555 no ja mam szczerą nadzieję że to się nie skończy zielonymi ludzikami jak na Ukrainie w 2014 roku. Tam było yo samo- nazwozili tej swołoczy do tych donbasów, a potem zrobili wielkie referendum, że "Rosjanie chco odłączenia i osobnej republiki".

@festiwal_otwartego_parasola nie no ja miałem na myśli Mołdawię. U nas takie coś mogłoby się stać chyba tylko jakby kacapy zaczęły wyć o stworzeniu "korytarza humanitarnego" jakby nie mogli się już dostać do Kaliningradu- wtedy by mogli próbować na tych terenach korytarza grać w takie gierki, ale jak mówisz- ludzie prędzej by ich widłami przywitali, niż chlebem i solą. No, zakładając, ze konfederuchy i jakieś odpady typu maciar by tam nie pobiegły ich bronić jak wierne pieski, co też w sumie jest opcją.

A ja mysle, ze dalsze poszerzanie Unii nie ma sensu bo wschodnia mentalnosc ludzi pcha ich do Rosji i jedyne co robimy to wpuszczamy w swoje szeregi konke trojanskie.

@100mph Unia się nie rozszerza dla idei i nikogo żadne konie trojańskie nie interesują. Starzejące się społeczeństwa potrzebują rąk do pracy i gdzieś trzeba budować montownie. Mołdawia akurat jest słabym kandydatem, bo dawno już jest wydrenowana (dużo Mołdawian ma już rumuńskie paszporty).

Zaloguj się aby komentować