RACOFanatykw Hydepark2025-12-17T19:18:36+01:008#lotnictwo #samoloty #wojsko Film w komentarzu88Udostępnij
Gustawff2025-12-17T19:30:15+01:002No super tylko taki samolot jest na strzała z byle igły. Obawiam się, że szybko zabraknie pilotów.
FoxtrotLima★2025-12-17T20:29:31+01:000@RACO z aerodynamicznego punktu widzenia nie ma nic gorszego niż Wilga. Doskonałość aerodynamiczną ma jak paczka gwoździ.
FoxtrotLima★2025-12-18T07:20:20+01:001@RACO masz rację. Nie leciałem. Ale leciałem Gawronem, i szybował bez gazu bez porównania lepiej od Wilgi.
RACO2025-12-18T08:05:40+01:001@FoxtrotLima jak 12 na wylaczonym jest jak cegla... Ale Bobula w Weremieniu potrafi tym latac tak ze mozna sie spocic. W dodatku na wyłączonym silniku laduje po holu.