@Dudlontko bo prawdziwi LGBT żyją sobie w spokoju i co najwyżej uderzają do posłów itp. o zmianę prawa np. małżeństwa, dziedziczenie itp, a cała reszta to są fobie prawackie, ludzie którzy sobie ubzdurali indoktrynację. Tak to pojedyncze ekscesy (nikt nie twierdzi, że ich nie ma, jakieś urodziny Hitlera czy naziści na Ukrainie też są, ale nie tyle ile to przedstawiają znowu lewacy czy ruskie) są traktowane jako norma. Szkoda tylko, że w sieci latają obrazki z takich pojedynczych zdarzeń latami... Dziwne, coś co jest normą zdarza się tak często, że przez 10 lat podpiera się to jednym i tym samym zdjęciem
Podobnie te parady wolności itp. Połowa tam to hetero lewacy, którzy przyszli by „poprzeć", gdy LGBT sobie żyją jak normalni ludzie
@Bajo-Jajo o tak byczq +1. Ja tam do facetów w sukienkach nic nie mam ale wolałbym by nie molestowali dzieci i nie brali pieniędzy od państwa. Niestety duże korporacje jak na przykład kościół katolicki piorą mózgi obywateli i przekupują polityków. Mam kolegę katolika i mówi że wolałby gdyby księża się tak nie obnosili ze swoją wiarą.

@Bajo-Jajo Dokładnie, skończmy z czarną mafią https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/XE3k9kpTURBXy8wNDE1ZmJjNWRhZjhjOGUxZDVjZmVmMjIwMDIxYzY2NC5qcGeSlQMAFM0Dts0CFpMFzQSwzQKe3gABoTAB
Zaloguj się aby komentować