K⁎⁎wa, wszystko da się zrobić w tym #airfryer!
Szybkie śniadanko.

K⁎⁎wa, wszystko da się zrobić w tym #airfryer!
Szybkie śniadanko.

@WilczyApetyt z mięsa przerabianiem już wiele rzeczy, udka, palki z kurczaka, jak na grilla, świetnie wychodzą, kotlety mielone, czyli sznycle po naszemu świetnie, się największym zaskoczeniem byle pieczeń, kulka mięsa, wyszła zajebista, lepsza niż z piekarnika, nie była sucha, skoroa chrupiąca, mistrzostwo, podobno tylko upieklem warzywa na sos później;)

@nxo o właśnie o coś takiego mi chodziło. Skrzydełka czy tam pałki domyślam się że wychodzą bez problemu, bo drób jest ogólnie szybki do obróbki termicznej. Bardziej mnie zastanawiał jakiś karczek jak na grilla, czy właśnie sztuka mięsa.
Pamiętasz mniej więcej na jakich ustawieniach zrobiłeś tą pieczeń i ile mniej więcej ważyła? Chciałbym mieć jakiś punkt zaczepienia do eksperymentów z mięsem.
@WilczyApetyt to był schab, wiec mniej tlusty, a wyszedł soczysty, naprawdę zadkoczyl mnie, polecam wypróbować:) miecha było okolo 1,2 kg, temperatura 180 i czas lekko ponad 1,5h, do osiągnięcia wewnątrz 75 stopni, myślałem na początku owina folia aluminiowa, żeby za szybko się nie spalilo z zewnątrz, ale finalnie poszedlem na żywioł i to był strzał w 10.
Zaloguj się aby komentować