Ktoś tam ostatnio miał problem ze szkolnym "p", że kto tak jeszcze pisze etc.
No to proszę bardzo, specjalnie z dedykacją - inne małe "p"
Z tym cwaniakujcie jak wam szkolne nie pasuje XD
#piorawieczne


Ktoś tam ostatnio miał problem ze szkolnym "p", że kto tak jeszcze pisze etc.
No to proszę bardzo, specjalnie z dedykacją - inne małe "p"
Z tym cwaniakujcie jak wam szkolne nie pasuje XD
#piorawieczne


@pingWIN trzymać to ty mnie możesz za rączkę jak przechodzisz przez ulicę, bo ewidentnie potrzebujesz, jak nie wiesz jak j wygląda.
Małe j jest po pierwsze niższe znacznie, coś jak różnica między moim wiekiem i doświadczeniem i twoim, zakładając że ja reprezentuję f.
A po drugie, szczylu niedouczony ty, KROPKA NAD J JEST JAK DZIURA W DUPIE.
NIE MA DZIURY NIE MA DUPY.
Maks co możesz na urodziny dostać to wpierdol podręcznikiem do ślaćków nieuku jebany ty XD
Zaloguj się aby komentować