Ktoś płaci ciężkie pieniądze za szkalowanie Polski tudzież rządu polskiego na r/Ukraine. Do tego jednocześnie wybielają Niemcy. Ciekawe któż to taki miałby w tym interes? Hmmm, jakieś pomysły?
Ktoś płaci ciężkie pieniądze za szkalowanie Polski tudzież rządu polskiego na r/Ukraine. Do tego jednocześnie wybielają Niemcy. Ciekawe któż to taki miałby w tym interes? Hmmm, jakieś pomysły?
@jestem_na_dworzu https://i.imgur.com/9r9pv5j.gif
Zaloguj się aby komentować