Kilka miesięcy wróciłem na serwis pana bez jajek i przestałem tutaj zaglądać (w sumie nie wiem dlaczego). Niestety tam jest taki ściek w komentarzach, że dostaję padaczki jak tylko wchodzę w jakieś znalezisko czy na mirko. Mam pytanie do Was - czy tu jest lepiej, czy ściek rozlał się na wszystkie strony internetu? #pytanie #wykop