@bojowonastawionaowca @Yes_Man https://i.imgflip.com/hs3ds.jpg?a482880
@PlatynowyBazant20 oesu, jak odbieraliśmy budynek dostaliśmy kawę od głównego wykonawcy. W sensie każdy kto z nimi bezpośrednio współpracował dostał po małej torebce ziaren, także mieliśmy tego w pizdu. I wszystko fajnie, tylko jakiś debil stwierdził że piernikowa kawka będzie fajna, taka zimowa. Czuć było że same ziarna nie były złe, ale przez ten piernikowy aromat nie dało się tego pić. Blee. Leżały te paczki chyba z pół roku, bo każdy jak spróbował to to kitrał po szafkach, w szafkach tym waliło, w końcu wywaliliśmy wszystko xD
Zaloguj się aby komentować