jeśli nie macie pomysłu na prezent...
#heheszki #swieta

jeśli nie macie pomysłu na prezent...
#heheszki #swieta

@Iyasiu Prawnie zakazane? Nie ma przecież obowiązku kupowania kart podarunkowych i korzystania z tej usługi, a warunki są jasne i dobrze znane. To wina klientów, że im "głupio" podarować komuś gotówkę i jak ją zamienią na kupon z Mikołajem albo zajączkiem, to ją "wypiorą" i już jest "elegancko".
A tymczasem obdarowani gubią te karty, zapominają albo nic z tego konkretnego sklepu ich nie interesuje. I sklepy tylko rachują gotówkę od frajerów, którym głupio było podarować komuś coś maksymalnie praktycznego.
Zaloguj się aby komentować