Jakis czas temu wrzucalem fotke z ulozonym styropianem i niektorzy eksperci stwierdzili, nie mam miejsca na posadzke. Tak wiec wyglada posadzka przy HS, zostal 1cm na panel (8mm + 2mm kleju).
#architektura #budownictwo #budowadomu #budujzhejto

Jakis czas temu wrzucalem fotke z ulozonym styropianem i niektorzy eksperci stwierdzili, nie mam miejsca na posadzke. Tak wiec wyglada posadzka przy HS, zostal 1cm na panel (8mm + 2mm kleju).
#architektura #budownictwo #budowadomu #budujzhejto

@bartek555 kumplu, Przecież pod każdym postem budowlanym, mechanicznym, informatycznym, medycznym, kosmycznym czy psychologicznym zbiera się gremium ekspertów gdzie każdy jest mądrzejszy od drugiego a finalnie I tak żaden nie ma racji. @StepujacyBudowlaniec kiedy ci przewidzieli upadek schodów? Ze 3 lata temu?
@StepujacyBudowlaniec https://youtu.be/cLWjsX8hxsU?si=HCvXlT_KdTFsTCBt
ja nie muszę niczego poprawiać bo za pierwszym razem robię dobrze
Ok, nie zalewałeś drugi raz. Rozumiem jednak że wiercenie tego stopnia było od początku w planie budowy schodów inie nazwiesz tego poprawianiem
@StepujacyBudowlaniec ale co było eksperymentem? Cała budowa schodów, ten jeden co się zaczął ruszać czy co konkretnie?
Określ się w końcu czy tylko udajesz błazna który pozjadał wszystkie rozumy pod content na yt, czy faktycznie uważasz że nie ma mądrzejszych od ciebie ludzi bo przecież wszystko masz przemyślane i gdybys chciał to nic z tymi schodami by się nie działo od samego początku.
Zaloguj się aby komentować