jakbyście nie wiedzieli, sadzenie drzew to niszczenie miasta
#polityka #bekazprawakow

jakbyście nie wiedzieli, sadzenie drzew to niszczenie miasta
#polityka #bekazprawakow

@viollu Niestety mamy tak g**** zaprojektowaną infrastrukturę i tkankę miejską, że czasami bez auta nic się nie da zrobić. Takie projekty jak na obrazku niczego nie poprawiają tylko jeszcze bardziej pogarszają sytuacje.
Masz dwójkę dzieci? Zawieź jedno rano do państwowego żłobka na jednym końcu miasta (bo przecież rejonizacji do żłobków nie ma i to loteria gdzie dziecko się dostanie), potem zawieź dziecko na drugi koniec miasta do przedszkola (problem taki sam, brak rejonizacji i loteria gdzie się dostanie), weź 3h wolnego żeby załatwić coś w urzędzie bo przecież urzędnicy pracują od 8 do 16, znajdź miejsce do parkowania, bo wcześniej zostały usunięte, teraz są ławeczki na których leżą śmierdzące żule i potem pędź do pracy do zupełnie innej dzielnicy. W drugą stronę to samo.... Tracimy miliardy na tym...
Trzeba tak działać aby ludzie nie musieli jeździć autami a nie robić im na złość.
Zaloguj się aby komentować