Michumi★Gruba rybaw Hydepark2025-08-05T09:38:58+02:008Jak najlepiej działa #hejto? #ankietaNajlepiej działa przez:AppkęPrzeglądarka na kompiePrzeglądarka na smartfonie158 Głosów820Udostępnij
FriendGatherArena2025-08-05T09:48:22+02:004@Michumi to nie takie proste. powiadomienia najlepiej działają na apce ale juz odczytywanie powiadomien przez www
Michumi2025-08-05T09:54:03+02:000@FriendGatherArena haha serio, to co jest na WWW to był właśnie powód by zrobić tą ankietę bo mnie rzuca jak włączam powiadomienia na www na tel
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-08-05T10:03:47+02:001@FriendGatherArena a pisanie komentarzy tylko przez przeglądarkę na kompie, bo apka ma strasznie małe pole do wpisywania
FriendGatherArena2025-08-05T10:07:39+02:000@Michumi ja z apki korzystam tylko zeby otrzymywac powiadomienia. reszta to gunwo
zachlapany_szczypior2025-08-05T09:58:25+02:002@Michumi na przeglądarce na telefonie nie widać prywatnych wiadomości ¯\_(ツ)_/¯
AdelbertVonBimberstein2025-08-05T10:05:40+02:002@zachlapany_szczypior wyłącz tarcze w brave Pozdrawiam #nowywlascicielhejto
winiucho2025-08-05T10:00:15+02:003@Michumi tylko na fonie w przeglądarce uzywam, staroświecki jestem, ale to tutaj chyba normalne¯\_(ツ)_/¯
Michumi2025-08-05T10:01:34+02:001@winiucho to tak jak ja, głównie na tel. choć w trakcie pracy na kompie