Jak już wielokrotnie pisałem, Czesi kochają russkich jak chłop stonkę
Oto wczorajsza akcja pod ambasadą russką w Pradze:
#czechy #ukraina




Jak już wielokrotnie pisałem, Czesi kochają russkich jak chłop stonkę
Oto wczorajsza akcja pod ambasadą russką w Pradze:
#czechy #ukraina




@Czerwony_Stolec aha. Tylko wiesz,u nas pisze się "dziwną"... Ja wiem,że tego nie macie na klawiaturze,ale jednak niebawem i wasze centrum ukraińskiej propagandy rozpierdolą ruscy - z wami ukraińskimi trollami w środku.
Gdyby każdy żył przeszłością tak jak ty to by żaden kraj nie funkcjonował.
@Mr_Hardy: To naucz tego najpierw to tych ukraińskich zjebów którzy udają niby przyjaciół a przy pierwszej okazji wsadzą nam też siekierę w plecy. Pamiętasz ? Taaak to już było dawno i ona już nie żyje (to ostatnie - OBY !).
To że pierdoleni pedofile z rządu ruchali sobie nastolatki w burdelu ukraińskiej mafii i że SBU ma wideo oraz to,że jest tak wiele gównojadów łykających rządową propagandę nie zmieni prawdy. Ukrainiec to kacap tyle że z południa.
Zaloguj się aby komentować