Jak byłam wierząca to myślałam, że najgorzej jest mieć urodziny w wielki post. Teraz uważam, że najgorzej w trakcie sesji.
Jak byłam wierząca to myślałam, że najgorzej jest mieć urodziny w wielki post. Teraz uważam, że najgorzej w trakcie sesji.
Zaloguj się aby komentować