@damw Chyba nie, miałem takie 2 wielkie kieszenie na wysokości klaty, w jednej z nich miałem fabryczny otwór na przewód słuchawek i w samej kurtce pętelki, żeby pociągnąc kabel do uszu. Wyglądalem w tym jaki ludzik michelin, ale kto by tam na to patrzył przy -10 na dworze za nastolatka.