Komentarze (12)

Matkojebca_Jones

@tyle_slow 


Myślę że firmy powinny skupic sie na wylapywaniu farm trolli


Nie oglądałem, ale w ciemno obstawiam że wg Menztena firmy powinny robić co chcą (a pod tym eufemizmem kryje się że właściciel firmy - prywaciarz kapitaluch złodziej, ma robić co chce).

No chyba że banuje k0nfę albo odmawia czegoś Menztenowi, no to wtedy niekoniecznie, tak jak to było gdy fejsbuk wyjebał k0nfę i k0nfairze lamentowali że państwo ma coś z tym zrobić bo im się samopoczucie pogorszyło.

No i jeszcze okazjonalne rozstrzeliwanie dziennikarzy tvnu, co jak widać Mentzenowi niezbyt by przeszkadzało, bo wywalił Korwina a nie Brauna.

Cóż, dla niego od wolności słowa ważniejsze jest dobre samopoczucie Boga (zakaz obrazy uczuć religijnych) - czyli w praktyce dobre samopoczucie takich ultra katoli jak Mentzen.

tyle_slow

@Matkojebca_Jones nie czytalem twojej odpowiedzi bo jest nie na temat.

jimmy_gonzale

Ale "obrazy uczuć religijnych" nie dotknie. Czy samopoczucie kleru jest ważniejsze?

tyle_slow

@jimmy_gonzale przesłuchaj tamtą wypowiedź jeszcze ze sto razy to może w końcu zrozumiesz.

tyle_slow

@jimmy_gonzale dotyczącą wolności słowa i obrazy uczuć religijnych

jimmy_gonzale

@tyle_slow pamiętam jego wywiad, ale już nie pamiętam gdzie. Grubo przed wyborami i jego przejęciem prezesury.

Przytaczam z pamięci: "nie chce być tym co przyłoży rękę do zniesienia ustawy o obrazie uczuć religijnych". A wcześniej w tym wywiadzie zarzekał się z jest za wolnością słowa. No w sumie jest, ale okazuje się, że wybiórczo.

tyle_slow

@jimmy_gonzale no to źle pamiętasz.

Wywiad w hejt parku.


Mentzen powiedział, że w Polsce mamy taki a taki stan wolności słowa. Debata wtedy żadna się nie toczyła. Generalnie temat nie jest w jego zainteresowaniu. Gdyby mial za czyms glosowac to:


1. Chciałby wolności jak w USA, gdzie możesz w zasadzie wszystko.


2. W sytuacji w ktorej lewica chce zakazac obrazania lgbt, czy tam innych "swoich" grup spolecznych, on nie zamierza pomagać im wprowadzenia prawa do obrazania uczuc religijnych, przy jednoczesnym wyłączeniu innych grup.


Tyle. Co manipulujący wycinają do, "nie chce zezwolić na obrazanie uczuc religijnych".


A on mógłby poprzec 1 (obrazamy wszystkich), a nie 2 (obrazamy kosciol, ale wprowadzamy zakazy obrazania mniejszosci i wielu innych grup).

Matkojebca_Jones

@tyle_slow 


Debata wtedy żadna się nie toczyła. Generalnie temat nie jest w jego zainteresowaniu.


No właśnie toczyła się, sam brał w niej udział razem ze Stanowskim. Stanowski zapytał go o to, a Menzten powiedział że nie zamierza likwidować zakazu obrazy uczuć religijnych bo nie pójdzie na rękę swoim wrogom.

Właśnie niby też nagrał film o wolności słowa, więc zdaje się jest w jego zainteresowaniu. A jak się mylę to mi napisz wprost: "Sławka Menztena nie interesuje wolność słowa".


 W sytuacji w ktorej lewica chce zakazac obrazania lgbt, czy tam innych "swoich" grup spolecznych, on nie zamierza pomagać im wprowadzenia prawa do obrazania uczuc religijnych


Czyli nie jest za wolnością słowa. To że winą za swoje poglądy obarcza lewicę nie zmienia tego faktu.


Tyle. Co manipulujący wycinają do, "nie chce zezwolić na obrazanie uczuc religijnych"


A chce? Przecież sam potwierdziłeś że nie chce. Podawanie przyczyn dlaczego nie chce, nie jest zaprzeczeniem tezy że chce, tylko jej potwierdzeniem.


A on mógłby poprzec 1 (obrazamy wszystkich), a nie 2 (obrazamy kosciol, ale wprowadzamy zakazy obrazania mniejszosci i wielu innych grup).


Kucu, on nie popiera tego co by "mógł", tylko to czego by nie mógł?

Ja pierdolę, ale kucowski bełkot.

Przyswój wreszcie prosty fakt że on nie popiera zniesienia zakazu obrazy uczuć religijnych, pod żadnym warunkiem.

tyle_slow

@Matkojebca_Jones napisałem Ci w czym jest problem. A raczej odpisywalem gonzalesowi. Resztę sobie wymyślasz, jak zwykle pomijając sens.


Skoro toczyla się debata to Mentzen wybral pkt 1.

Matkojebca_Jones

@tyle_slow 


Chciałby wolności jak w USA, gdzie możesz w zasadzie wszystko.


Przecież sam mówiłeś że Mentzen nie chce zlikwidować zakazu obrazy uczuć religijnych. To nie jest "w zasadzie wszystko".

jimmy_gonzale

Komentarz usunięty

Zaloguj się aby komentować