@Ragnarokk tylko woda nawet z dużego deszczu jak spływa to nie będzie tego aż tyle by pozalewać Wrocław, który notabene samym wyczyszczeniem wielu dopływów zyskał dużo większe możliwości niż to było w 1997.
Beka jak ktoś porównuje te opady do tamtych.
Ok może będą takie same, może nawet większe ale gospodarka wodna się poprawiła i nie będzie armagedonu.
Koniec.
@Ragnarokk jak bawią się w niewiernych Tomaszów, to nawet w tym dokumencie Powódź '97 widać wypowiedzi ludzi z Wrocławia i okolic, przed nadejściem "fali" powodziowej i to, że tam na dobrą sprawę nie padało, a woda po prostu powoli spływała z wyższych terenów.
Zaloguj się aby komentować