Lubiepatrzec★2026-06-22T10:47:13+02:006 Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży To że już więcej do niej nie należę!
WujekAlien★2026-06-22T10:48:25+02:004@Lubiepatrzec temperatura spadnie poniżej 30, a my nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
solly-12026-06-22T15:27:18+02:000@Lubiepatrzec temperatura spadnie poniżej 30 Czego? Orzechów? Ziemniaków?