@festiwal_otwartego_parasola śmieszno-smutne jest to, że już od pewnego czasu istnieją pokolenia, które nie rozumieją czemu symbolem zapisywania pliku jest ikona dyskietki.
Wkładało się tylko końcówkę z gumką, jeśli trzymała dobrze to kaseta na leżąco, a dwoma dłońmi mogłeś kręcić bardzo szybko ołówkiem. Wiem, bo tak robiłem.