mannorothLiderw Hydepark2026-03-23T20:42:21+01:0046#heheszki #humorobrazkowy #gotujzhejto467Udostępnij
Z_buta_za_horyzont2026-03-23T21:22:46+01:006Mam od dawna chińską miarkę, spaghetti robiłem set razy a i tak zawsze wpakuję minimum pół paczki sądząc, że i tak będzie za mało .
paramyksowiroza2026-03-23T21:37:02+01:003@mannoroth Zasada jest prosta - tyle, ile zmieści się w szyjce butelki od np. wody czy coli, to porcja dla jednej (średnio-głodnej) osoby.
Villdeo★2026-03-24T09:43:29+01:000Stara, dobra metoda, zawsze z niej korzystam. Nie dziękujcie https://www.youtube.com/watch?v=JA-rFCx2ZaI
Legendary_Weaponsmith★2026-03-24T20:16:10+01:000Waga kurrrrhwa. 100g makaronu to porcja dla jednej osoby.