@vredo może to jest pomysł żeby zamiast hejtopiwo urządzić hejtostypę z devolayem, tak awansem zbiorowo i dla wszystkich, on każdym po kolei będzie można porozmawiać jakby właśnie zszedł a on sobie posłucha siorbiac rosołek?
@mannoroth kiedy świętować jak nie w takiej chwili? Pamiętam jak po pogrzebie mojej babci pojechaliśmy do jakiejś knajpy na stypę. Jakiś chłop przyjechał do restauracji z butlami gazowymi i tak mnie zapytał "co to, wesele?"