Rozpierpapierduchacz★GURUw Hydepark2025-05-21T21:53:02+02:0092#heheszki #hejto @bojowonastawionaowca925Udostępnij
DirtDiver2025-05-21T21:54:59+02:004Ja tam szanuję. Rozbrykał się ostatnio i chyba zrobił sobie chłodnik w formie bana
sireplama★2025-05-21T21:58:54+02:0010Wisienką będzie, jak po banie moderatora nie będzie mógł odzyskać xD
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-05-21T22:18:05+02:004@Rozpierpapierduchacz "co mnie nie zabije to mnie wzmocni"- owcen tuż przed selfbanem