. #heheszki #deheszki
@deafone sam się weź do roboty! ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
nie mam roboty. Co teraz?
@deafone tyle to nie
Już już...
Maszyny pilnuje :p
Nie, został mi tydzień do urlopu i już się przestawiam.
@deafone A ja dzisiaj wolne. Szach mat.
ide, ide
@deafone Ha, ja już po pracy!
Zaloguj się aby komentować