Haha, doczekałem się! Dziękuję administracji za realizację btw gdy szukałem tego wpisu, to byłem przekonany, że opublikowałem go minimum pół roku temu, a tu taka niespodzianka xD
@xepo aaa cos pięknego! teraz muszę cos wplacic, chociaz nadal się waham, bo może usunę zaraz konto i pójdzie na straty xD Muszę sprawdzić czy @bartek555 ma trzy złote twarogi czy zostawili mu rogale