#fastfood #mcdonalds
Nie rozumiem jak luzie mogac chodzic do MC bez kuponów. Przecież za takie zamówienie bym musiał z 115 PLN zapłacić to jest jakiś kosmos a to nic wyjątkowego podstawowe oferta0

#fastfood #mcdonalds
Nie rozumiem jak luzie mogac chodzic do MC bez kuponów. Przecież za takie zamówienie bym musiał z 115 PLN zapłacić to jest jakiś kosmos a to nic wyjątkowego podstawowe oferta0

ma cię na czarno. Ja tak mam z @ZygoteNeverborn i nie wiem za co (to znaczy domyślam się ;P).
@AdelbertVonBimberstein pod postem o powrocie owcy do moderacji napisał zupełnie serio, że gardzi administracją, czyli panem #nowywlascicielhejto pewnie też. Przykra sprawa, ale gość ogólnie jest przykrym typem, więc się w sumie zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ivanar bardzo mała liczba osób kupuję bez kuponów, nie o to w nich chodzi - chociaż oczywiście nieco zyski zwiększają ale bez tragedii.
Osobiście piszę podobną odpowiedź ns Hejto o nich chyba z 5 raz - świetnie działa, bo zdecydowanie najczęściej wymieniana marka tutaj.
W macu byłem ostatnio z pięć lat temu chyba. Jak wychodzę z siłki, to zawsze kolejka samochodów. Nie rozumiem czemu ludzie tam chodzą. Małe porcje, drogo w przeliczeniu na to, żeby się najeść, ale przynajmniej niezbyt zdrowo i smacznie. Rozumiem, że można wstąpić do maca jadąc autostradą, ale tak zwyczajnie na obiad, czy kolację to bezsens dla mnie.
Tak wiem, gówno mnie powinno obchodzić co kto lubi, po prostu przedstawiam mój punkt widzenia.
@HmmJakiWybracNick gdybym miał płacić ceny z menu to nigdy bym tam się nie pojawiał bigmac kosztuje 21 PLN teraz to jest chore a potrzebujesz z 2.5 żeby się najeść. Często też nie rozumiem fenomenu jedzenia na siłę w mc ale ludzie są leniwi i wolę pojechać do najbliższego Mc i mieć średnie danie ale wiedzą dokładnie jakie niż szukać czegoś fajnego
Jaki ból d⁎⁎y o najpopulerjsza sieć w Polsce xd już jadę w każde trase z kanapeczkami xd widać z etui średnia wieku to bliżej emerytury bo samo starcze gadanie a jakoś każdy w mieście odwiedza mc rzadziej lub częściej bo wiesz co dostaniesz jedzenie jest jakie jest ale wszędzie jest takie samo tylko ludzie potrafią wydac pod 50 PLN osoba za burgera i frytki jak kupują bez kuponów i wtedy nie rozumiem sensu.
Zaloguj się aby komentować