Komentarze (18)
@pszemek wiem, ale nie ma dobrego rozwiązania teraz. Myślę że jak W pierdolnie to zwierzęta będą miały jeszcze bardziej przejebane. Trzeba odstraszać.
@pszemek przeciwpiechotne to rzeczywiście byłby problem, ale przeciwpancernych to nawet żubr nie uruchomi.
@xyRon zawsze można dorobić płot przez który zwierzyna sie nie przebije (przynajmniej ta legalna #pdk )
@GrindFaterAnona Z Litwą zrobi się jakąś przerwę, albo tunel. Na spokojnie. Polska dla Polaków.... i Litwinów
To wpierw narracja wszędzie że Rosja nie ma czym atakować a państwo które s nim graniczy decyduję się na taki ruch to jak to jest w końcu
@konrad1 Rosja to duży kraj z 140mln ludzi. Estonia jest krajem, że jak pierdniesz na jednym końcu, to na drugim słychać.
Nie zaatakuje jutro, za tydzień czy za miesiąc. Ale za dekadę?
@GucciSlav a używanie min przeciw ludności cywilnej nie jest zabronione jakimś traktatem? Z tego co pamiętam to jest, więc jak ruskie puszczą tam cywili (patrz sytuacja PL-BY) to będzie problem i teoretycznie ruskie będą miały racje
Zaloguj się aby komentować
