@sierzant_armii_12_malp z dwojga złego to już chyba lepiej zaopatrywać się u diabła niż jeść ocet, na szczęście na rynku jest dużo smacznych alternatyw
@Dziwen ostatnio dużo się działo na majonezowym froncie, może to winiarowcy… @Wrzoo dobrze gada niech sobie dychnie ale nie za długo bo bez paszki to nie nocna normalnie @SuperSzturmowiec i @Half_NEET_Half_Amazing pójdą spać i się pusto robi… Bartek się nie liczy bo u niego jest wtedy dzień.