Dzisiejszy potężny meal prep, dla całej rodziny, więc miało być bez glutenu, laktozy, FODMAP friendly i jeszcze w miarę zdrowo o smacznie. Chyba się udało. I jak mnie nagrodził los za dbanie o mamusię i tatusia? Jakąś kontuzją Achillesa czy innym naciągnięciem, drugi dzień bez treningu (biegowego, bo wpadła siłownia i to niezła....), więc jak najbardziej #zalesie

#gotowanie #jedzenie #gotujzhejto #mealprep

925097e4-27c3-4ea6-9318-82022cab77a0

Komentarze (12)

@mordaJakZiemniaczek każde śniadanie musi być ładne i estetycznie podane. Mogę to potem wymieszać w jedną masę- nieistotne. Jak przygotowuje śniadanie nie ważne jakbym był głodny- ładnie krojęb warzywa, układam twaróg, robię kawę w kawiarce. Jak z dyscypliną zacznę dzień to będę się potem jej trzymał.

@AdelbertVonBimberstein coś w tym jest, jak ktoś ma cię szanować jak sam się nie szanujesz. Ja też lubię się pierdzielic z każdym talerzem, bo potem jak ktoś przyjdzie w gości to łatwiej jest ogarnąć 6-8 ładnych talerzy dla każdego albo zastawić stół żeby było elegancko.

Ładujesz pod 300g białka dziennie czy jesz 1-2 posiłki w krótkim oknie?

@Peter_Mountain smażyłem na oliwie pieczarki i trochę selera naciowego. Potem część z nich blendowalem z sosem grzybowym sojowym, pieprzem, tymiankiem, takim gęstym bulionem ze sloiczka chyba z knorra (dobry produkt, mało chemii), jogurtem bez laktozy i odrobiną gumy ksantanowej (dobry produkt, sama chemia), żeby mi się to nie rozwarstwilo.

Teraz chyba dałbym więcej sosu sojowego a olał ten bulion.

Zaloguj się aby komentować