bartek555★Liderw Hydepark2025-05-22T06:29:28+02:0064Dzien dobry #dziendobry #dieta #hejtokoksy6414Udostępnij
WujekAlien★2025-05-22T07:26:44+02:006@SuperSzturmowiec jak skromnie, 2 plasterki wędlinki na kanapeczkę przecież, a na jednej to nawet trzy ;)
Felonious_Gru★2025-05-22T07:48:54+02:003@WujekAlien te plasterkinto takie, że przez 2 plastry dalej bułka świeci
conradowl2025-05-22T09:17:19+02:003@Parigot łyso to mi się robi od jakiegoś roku czy dwóch i to nie z powodu widelca dzięki, że pytasz