BoskiOsobistośćw Hydepark2025-01-15T03:54:41+01:00133Daewoo Impreza #heheszki #motoryzacja13325Udostępnij
ErwinoRommelo★2025-01-15T03:55:30+01:007@Felonious_Gru kiedys wstawial xd cos pieknego podbijasz takim pod speluno to majtki same panna spadaja
Boski2025-01-15T03:58:04+01:008@ErwinoRommelo dla zainteresowanych podaję link do zakupu: https://www.olx.pl/d/oferta/daewoo-lanos-daewoo-lanos-1-5-benzyna-gaz-CID5-ID13BEql.html ( ͡° ͜ʖ ͡°)Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl3 000 zł: Na sprzedaż posiadam Daewoo Lanosa z 1997 roku z silnikiem 1.5 oraz instalacją gazową. Auto jak na swoje lata dobrze utrzymane. W moim posiadaniu od pół roku i używane głównie na dojazdy do pracy( w t...Olx
ErwinoRommelo★2025-01-15T04:00:32+01:004@Boski xd na 100% robione pod domem, lakiernik by sie bronil klauzula sumienia
Kronos2025-01-15T04:14:30+01:000@Boski Wystawiającemu się chyba ręka omsknęła i o jedno 0 za duzo wbił
SuperSzturmowiec2025-01-15T04:15:49+01:001@ErwinoRommelo typ nawet zdjęć nie umie robić xD LOL ale beka
Boski2025-01-15T04:30:33+01:001@SuperSzturmowiec nie mam nic wspólnego z tym autem. Wrzucam jako ciekawostkę.
conradowl2025-01-15T06:14:35+01:001@Boski ło jeżu, śmieci po stronie pasażera i auto brudne. Postarzane 3% że zdjęcia na parkingu, nie w chaszczach na podwórzu
Xavy2025-01-15T14:29:03+01:001@conradowl Ale za to wunderbaum i k2 przy lusterku wisi, to chociaż ładnie pachnie. Jeszcze płyta cd + niemowlęce buciki też powinny wisieć.
Ydtski2025-01-15T14:14:32+01:001Jeździłbym, aż by koła poodpadali. Tysiąc pińcet bym dał. Albo mniej, bo diagnosta musi jakimś banknotem łzy obetrzeć.