Czy tu wolno napisać "J⁎⁎ać PiS i Obajtka" bez bana na ryj?
Czy tu wolno napisać "J⁎⁎ać PiS i Obajtka" bez bana na ryj?
Można, ale kultura nakazuje wyjaśnić dlaczego., np. tutaj znajdziemy wiele powodów https://aferyobajtka.com
Zaloguj się aby komentować